MÖBLER / Bord / Biljardbord/matbord 9895529

nr 989 5529

Biljardbord/matbord

E. J Riley Limited Accrington, med tillbehör, 1900-talets början, 106x196

Kondition: höj/sänkbar slitage, skador

Utrop:

6.000 kr

Såld:

10.000 kr

måndag 26 oktober 2015
kl 19:39:13